Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 30.01.2010, 18:06
Przegraliśmy przede wszystkim z dwójką bucowską z Norwegii!

Chłopakom dziękuję za piękną walkę!! Jutro musi być brąz! A w finale Vive la France!! P... oszustów!

Cytat:
tego meczu nie wygramy, prezydent jest na hali !
Ale na mecz o brąz się nie wybiera mam nadzieję?
Powód: prezydent
Ostatnio edytowane przez pikey : 30.01.2010 o godz. 18:09.
Odpowiedz cytując