Przegraliśmy przede wszystkim z dwójką bucowską z Norwegii!
Chłopakom dziękuję za piękną walkę!! Jutro musi być brąz! A w finale Vive la France!! P... oszustów!
Cytat:
|
tego meczu nie wygramy, prezydent jest na hali !
|
Ale na mecz o brąz się nie wybiera mam nadzieję?