Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 30.01.2010, 17:17
Cytat:
Ciekawi mnie ile Chorwaci zapłacili sędziom bo drukują, że ohohoho.A ja myślałem, że tylko w piłce takie rzeczy a tu psikus
Norwegowie skutecznie wybijają naszych z uderzenia, bardzo skrupulatni jeżeli chodzi o przewinienia polskich zawodników, no i 2 kary dla Siódmiaka, chociaż o to ostatnie najmniej mam pretensji.

Ale walić ich!
Odpowiedz cytując