Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20061
Stary 30.01.2010, 17:15
cfa napisał(a):Wyświetl post
I co miałoby ich motywować jak nie ma kasy w klubie na transfery ? Premia za każde przebyte 1000km w poszukiwaniu zawodników którzy by się nadawali i byli by sprowadzeni przez "potentata" z Wodzisławia ?
Wyszukiwanie tanich zawodników lub z kartą na ręku. Nie trudno znaleźć dobrego, drogiego zawodnika na którego nie ma kasy.
Odpowiedz cytując