cfa napisał(a):

|
I co miałoby ich motywować jak nie ma kasy w klubie na transfery ? Premia za każde przebyte 1000km w poszukiwaniu zawodników którzy by się nadawali i byli by sprowadzeni przez "potentata" z Wodzisławia ?
|
Wyszukiwanie tanich zawodników lub z kartą na ręku. Nie trudno znaleźć dobrego, drogiego zawodnika na którego nie ma kasy.