Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 30.01.2010, 17:15
Zabójcza obrona Ale mam wrażenie , że nawet z taką gra Francja byłaby poza zasięgiem. Póki co gramy solidna piłę, ale martwi Siódmiak , bo jak wyleci jeszcze raz to odczujemy to bardzo mocno na jakości obrony.
Odpowiedz cytując