Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 30.01.2010, 17:11
powtorze to co w przerwie meczu z Hiszpania: Chorwaci sa do ogrania
jest dobrze
oby tak dalej
beda emocje

co do sedziowania:

Półfinał ME w piłce ręcznej. Jak Chorwackie media relacjonują mecz na żywo?

http://www.sport.pl/reczna/1,87690,7...elacje_na.html

Jutarnji.hr w 15. minucie - Sędziowie są z nami, ale my nie mamy pojęcia o ataku.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 30.01.2010 o godz. 17:15.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując