Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6933
Stary 30.01.2010, 16:13
A ja mam taki pytanie. Większośćszyb jest zamontowana, dlaczego gdzieniegdzie brakuje jednej - dwóch, obok są wszystkie, a wyżej znowu nie ma jednej z boku. Wymiary im się popierniczyły i szyby do ram nie pasują czy jak
Odpowiedz cytując