Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6932
Stary 30.01.2010, 16:04
KamiK napisał(a):Wyświetl post
Wam też obraz na kamerkach pokazuje 26.10.2009?
Pierwsza myśl po włączeniu obrazu "WTF? zdemontowali dach?"
Myślę, że to zamierzone działanie propagandowe. Chcą pokazać, że budowa idzie pełną parą i od października zauważyć można kolosalne postępy prac na trybunie
What's new?

Odpowiedz cytując