KamiK napisał(a):

Wam też obraz na kamerkach pokazuje 26.10.2009?
Pierwsza myśl po włączeniu obrazu "WTF? zdemontowali dach?"
|
Myślę, że to zamierzone działanie propagandowe. Chcą pokazać, że budowa idzie pełną parą i od października zauważyć można kolosalne postępy prac na trybunie
