Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20057
Stary 30.01.2010, 16:01
Bekas - ja z tym spokojem to bym tak się nie zachłystywał - o ofertach możemy nic nie wiedzieć, bo Alvares jest póki co piłkarzem Reginy a nie Wisły - zaproponują mu gdzieś 50 tysi Euro rocznie więcej i będziemy testować naszego Kowalskiego na prawej. Poza tym chciałbym w kontekście transferów i postawy zawodników zwrócić jedną uwagę - kiedyś jeden z trenerów (nie pamiętam czy Skorża czy inny) próbował Clebera, a raczej chciał próbować na lewej obronie - Cleber postawił veto, bo powiedział, że przychodził jako stoper i na innej pozycji grać nie będzie. Później poszedł do Tereka i...grał grzecznie wszędzie, gdzie mu kazali. Brakuje u nas jednak porządku i dyscypliny. Jakby klub był dobrze poukładany to transfery i zachowanie wielkich panów piłkarzy byłoby zupełnie inne...
Odpowiedz cytując