Wyświetl pojedynczy post
Gargamel
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6930
Stary 30.01.2010, 15:09
Ten temat, to jedno wielkie s-f. Dlaczego? Wielkie dyskusje, kłótnie, fakty i mity, a i tak nic nie zrobicie ani ze stadionem, ani z terminem oddania do użytku. Przekrzykujecie się jeden przez drugiego, trzeci znowu jakieś plany konstrukcji znajduje i rozpoczyna wielką dyskusję. Rozumiem, że można gadać w ten sposób o czymś na co ma się wpływ, ale w tym temacie, prócz walki o dodatkowe pieniądze nie macie.
Odpowiedz cytując