BRTS39 napisał(a):

|
Scauci powinni zarabiać za zakontraktowanego zawodnika, np 50 tyś + jak strzeli np 5 bramek w rundzie dostają kolejne 50 tys. I tyle
|
Srsly? Nie mylisz czasem skauta z mangerem? Bo moim zdaniem, to co napisałeś bardziej dotyczy tego drugiego zawodu.