Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20046
Stary 30.01.2010, 12:42
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Scauci powinni zarabiać za zakontraktowanego zawodnika, np 50 tyś + jak strzeli np 5 bramek w rundzie dostają kolejne 50 tys. I tyle
Srsly? Nie mylisz czasem skauta z mangerem? Bo moim zdaniem, to co napisałeś bardziej dotyczy tego drugiego zawodu.
Odpowiedz cytując