Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3126
Stary 30.01.2010, 12:28
Wiesz.... Bo to Lewandowski...

A serio, to jak jest młody zawodnik (chociaż czasem nawet w wieku 26+ lat też działa) w interakcji mówisz mu, żeby w takich sytuacjach zamiast strzelał szukał lepiej ustawionych partnerów, albo tak jak mówi vaazon, musi mieć wysoki atrybut współpracy.

Btw. ściągnij sobie - http://www.cmrev.com/grafika/plik/Europa.html
Bo brzydko bez herbów wyglądają xd
Odpowiedz cytując