Wiesz.... Bo to Lewandowski...
A serio, to jak jest młody zawodnik (chociaż czasem nawet w wieku 26+ lat też działa) w interakcji mówisz mu, żeby w takich sytuacjach zamiast strzelał szukał lepiej ustawionych partnerów, albo tak jak mówi vaazon, musi mieć wysoki atrybut współpracy.
Btw. ściągnij sobie -
http://www.cmrev.com/grafika/plik/Europa.html
Bo brzydko bez herbów wyglądają xd