|
Panie i Panowie, bez histerii. Transferów nie ma bo nie ma kasy. Kasy nie ma z różnych powodów, z których jednym jest wpadka z Estończykami. Skoro kasy nie ma to co może scouting? Co może sam Skorża? Jak nie mam kasy to nie idę do sklepu na zakupy. To chyba jasne i wie to każdy dorosły człowiek, który sam się utrzymuje. Znalezienie dobrych zawodników za free z niskimi wymaganiami finansowymi też nie jest łatwe. Taki Kuba czy Marcelo to nie jest norma tylko fart. Nie porównywałbym teraz Skorży do Bednarza bo ten drugi działał w zupełnie innych warunkach. Żeby było jasne nie bronię Skorży ale odrobina obiektywizmu nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Jedyne o co mam pretensje to mamienie nas transferami. Ale tu ręka w rękę idzie cały klub od prezesa po trenera. I tyle.
|