Wyświetl pojedynczy post
someonewisp
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20029
Stary 30.01.2010, 01:05
Nie rozumiem po co ta cała rozmowa o transferach. Przecież wiadomo, że żadnego nie będzie. Nie lepiej zająć się tym, który z tych dyletantów powinien jak najszybciej Wisłę opuścić?

Ogółem to mogę powiedzieć jedno: Rzygam już tym waszym Skorżą, trenerem jest żadnym, taktyka u niego to pojęcie obce, kierowanie się opiniami durnego legionisty, ciągnące się w nieskończoność testy, nazywanie oberwaniem po tyłku 3:0 - sukcesem. Czy to jest normalne? Proszę was, przestańcie choć na chwile być polakami a spójrzcie na to oczami kibica z zagranicy. Przecież to wszystko budzi uśmiech politowania. Tu wszystko już się sięgnęło dna.
A teraz problemem jest się z niego wybić.
Odpowiedz cytując