Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek7
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Ogrody Królewskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6925
Stary 29.01.2010, 23:08
http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2010-01-29

Mam tylko nadzieję, że nt. ostatniego zdjęcia wypowiedzą się osoby pewne swoich opinii,
a nie wywoła to lawiny, na kilka stron, obelg pod adresem osób zasłużonych dla tego obiektu...
Powód: TS
Ostatnio edytowane przez Grzesiek7 : 29.01.2010 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując