Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek7
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Ogrody Królewskie
Offline
#
6925
29.01.2010, 23:08
http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2010-01-29
Mam tylko nadzieję, że nt. ostatniego zdjęcia wypowiedzą się osoby pewne swoich opinii,
a nie wywoła to lawiny, na kilka stron, obelg pod adresem osób zasłużonych dla tego obiektu...
Powód: TS
Ostatnio edytowane przez Grzesiek7 : 29.01.2010 o godz. 23:12.
Grzesiek7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grzesiek7
Znajdź inne posty napisane przez Grzesiek7