Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14065
Stary 29.01.2010, 19:57
Poszukuje jakiegos programu do wizualizacji wnetrz domu. Najlepiej darmowego albo cos nie drogiego i latwego do ogarniecia zebym sie nie uczyl obslugi z pol roku.

Z gory wielkie dzieki
,
Odpowiedz cytując