Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4578
Stary 29.01.2010, 19:39
harimata napisał(a):Wyświetl post
PO niech wystawi Zulu-Gulę ,,...głupi naród...'' zagłosuje. Kiedy w końcu Polska zacznie mieć swoje zdanie w Europie ? Bo obecnie za Tuska to może wszystko ładnie, pięknie dla oczów wygląda ale w rzeczywistości wszyscy nami pomiatają i kopią a my się cieszymy, że z nami rozmawiają. Hipokryzja. W końcu nie każdy jest odporny na manipulację.
Możesz napisać kto nami pomiata i nas kopie ?