lebanon napisał(a):

|
Mic żyjemy w wolnym kraju. Jeśli Ci się nie podoba co inni myślą, to nie musisz ich zaraz usuwać i ubliżać. Nie musisz sie zgadzać. Każdy ma swoje zdanie. Jedni wynoszą z domu dobre wychowanie, a inni meble. Wydaje mi się, że ty wyniosłeś to drugie.
|
Kolego le
banon, pomijając już fakt, że oftopujesz tragicznie na forum, twoje lamenty na forum "Polityka transferowa" są zbędne. Nie chcę się wypowiadać w imieniu Moderatorów, myślę że oni odpowiednio osądzą to. Tutaj rozmawiamy tylko o transferach, a nie już kolejny raz że Skorża musi odejść, przegraliśmy z Levadią, a Pawełek nie umie bronić. Przepraszam Moderatorów, że sam zboczyłem z tematu.