Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20021
Stary 29.01.2010, 18:15
lebanon napisał(a):Wyświetl post
Mic żyjemy w wolnym kraju. Jeśli Ci się nie podoba co inni myślą, to nie musisz ich zaraz usuwać i ubliżać. Nie musisz sie zgadzać. Każdy ma swoje zdanie. Jedni wynoszą z domu dobre wychowanie, a inni meble. Wydaje mi się, że ty wyniosłeś to drugie.
Kolego lebanon, pomijając już fakt, że oftopujesz tragicznie na forum, twoje lamenty na forum "Polityka transferowa" są zbędne. Nie chcę się wypowiadać w imieniu Moderatorów, myślę że oni odpowiednio osądzą to. Tutaj rozmawiamy tylko o transferach, a nie już kolejny raz że Skorża musi odejść, przegraliśmy z Levadią, a Pawełek nie umie bronić. Przepraszam Moderatorów, że sam zboczyłem z tematu.

Odpowiedz cytując