Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
Od: 07.2004
Offline
#
14062
29.01.2010, 18:15
Młyniu_Miechów
napisał(a):
Wie ktoś jak nazywa się melodia, która czasem leci po udanej akcji na ME w piłce ręcznej?
Na początku wolna później się rozkręca.
Taka latynoska jakby.
podbijam
123456789
Breaking Bad
Młyniu_Miechów
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Młyniu_Miechów
Odwiedź stronę domową użytkownika Młyniu_Miechów!
Znajdź inne posty napisane przez Młyniu_Miechów