Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14061
Stary 29.01.2010, 18:12
Jak nazywa się ten klub chyba na ulicy Kamiennej, koło więzienia, chyba w budynku Politechniki gdzie jest bilard i kręgle. Jest jakaś strona tego? Są jakieś promocje na sobotę do godziny którejś tam?
Odpowiedz cytując