Wislak z Chicago napisał(a):

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,75...__A_inni_.html
Ale pojawiły się informacje, że podobno porozumieliście się już z szefami Wisły Kraków w sprawie ewentualnego transferu...
- Podjęliśmy rozmowy, bo otrzymaliśmy ofertę z krakowskiego klubu. Natomiast ostatnie doniesienia prasowe, że dogadaliśmy się z prezesami Wisły, były nieprawdziwe. Aby wszystkie warunki kontraktu zostały spełnione, chęć muszą wyrazić wszystkie trzy strony, czyli GKS, Wisła i piłkarz. A jak wiadomo, Dawid nie przyjął propozycji z nowego klubu, a to oznacza, że takiego tematu już nie ma. Piłkarz zostaje u nas, obecnie z całą drużyną przygotowuje się do rundy wiosennej, a trener Rafał Ulatowski bez obaw może na niego liczyć podczas zgrupowania na Cyprze.
|
Czyli pewnie było tak, że Wisła chciała się zabezpieczyć jakoś w kontrakcie ze "szklanym" zawodnikiem w przypadku kontuzji, a Nowak chciał pełen hajs zawsze i wszędzie
