For_FuN_ napisał(a):

|
Jak nie widziales Janoty, to sie o nim nie wypowiadaj).
|
Tu nie trzeba widzieć tylko wystarczy wydedukować,że chłop rewelacją nie jest skoro kończy mu się kontrakt a jego dotychczasowy klub nie przedłużył z nim umowy. Widać są lepsi i potrzebniejsi.