Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19997
Stary 29.01.2010, 09:57
Biorąc pod uwagę pomysły transferowe naszego treneiro (vide Dawid "coś mnie boli" Nowak) to wiadomość o pozostaniu Marcelo (co pośrednio wynika z wypożyczenia Kowalskiego) jest najlepszą z możliwych.
Przynajmniej pieniądze (oczywiście gdyby w jakiejkolwiek części były przeznaczone na transfery) nie pójdą w błoto.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując