|
Biorąc pod uwagę pomysły transferowe naszego treneiro (vide Dawid "coś mnie boli" Nowak) to wiadomość o pozostaniu Marcelo (co pośrednio wynika z wypożyczenia Kowalskiego) jest najlepszą z możliwych.
Przynajmniej pieniądze (oczywiście gdyby w jakiejkolwiek części były przeznaczone na transfery) nie pójdą w błoto.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|