Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19991
Stary 29.01.2010, 08:55
zim zum napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/114/news1...do-Piasta.html

to się nabył, 24 lata i się nie nadaje, ciekawe kiedy będzie się nadawał....
Chyba lepiej żeby grał w Piaście niż walczył w Wiśle o pozycje trzeciego stopera z Jopem?
Odpowiedz cytując