Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd
Offline
#
19991
29.01.2010, 08:55
zim zum
napisał(a):
http://www.90minut.pl/news/114/news1...do-Piasta.html
to się nabył, 24 lata i się nie nadaje, ciekawe kiedy będzie się nadawał....
Chyba lepiej żeby grał w Piaście niż walczył w Wiśle o pozycje trzeciego stopera z Jopem?
Cichy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cichy
Znajdź inne posty napisane przez Cichy