Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 29.01.2010, 05:34
seba napisał(a):Wyświetl post
znowu wam cos nie pasuje ? najlepiej wsztstko krytykowac.. przeszkadza ci to ? bedziesz tam gral cale zycie ?

na Polonii Bytom jest tak samo i jakos zyja
Przeszkadza mi to. Najbardziej mnie w****ia jak się coś robi pół środkami. Jeżeli ty nie widzisz w tym nic złego to gratuluje. Nie mamy o czym rozmawiać...



Odpowiedz cytując