Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 29.01.2010, 01:55
Stawski:
No widzisz ale ja ze snajperka biegam na kazdej mapie oprocz Quarry Rust no ale tez zalezy od dnia wiecej dni mam jednak tych ze snajperka mi sie tez jeszcze atomowki nie udalo spuscic...Jakiej snajpy uzywasz i jakiego scope uzywasz
Ostatnio edytowane przez Ivory1906 : 29.01.2010 o godz. 02:24.
Odpowiedz cytując