|
Oj bardzo słabo w obronie zagraliśmy, ale moim zdaniem nie było to nawet spowodowane brakiem koncentracji, a Siódmiaka. Bo jakby nie patrzył, to właśnie on jest naszym filarem i najlepszym obrońcą. Jego brak był bardzo zauważalny. Oby jak najszybicej doszedł do pełnej dyspozycji.
|