Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 28.01.2010, 23:40
Jak w poprzednim drużyna miała "wielkie jaja" tak w tym miała malutkie. I tak czuję że z nimi zagramy jeszcze na tym Turnieju.
Karabacic - fenomenalny gracz. Zajebiście Francuzi pokazali jak się gra z kołowym.
Największą porażką turnieju nieoczekiwanie została Rosja
Kapitalny jest ten bramkarz żabojadów. Szmal też nieźle. Mam nadzieję że w następnych spotkaniach nasza gra będzie się opierać na prawej stronie i B.Jureckim.
Do boju Polsko !!

Zobaczymy jak Polacy poradzą sobie z Baliciem. To obok meczu Norwegia - Dania myślę będzie najlepszym meczem ME.
Odpowiedz cytując