Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 28.01.2010, 23:25
Przynajmniej nasi sa podraznieni bo to ze sa zawsze ambitni itd dzis zostalo troszke nadszargane.


juz na samym poczatku meczu jak Wenta wzial czas to yl slychac go jak sie pyta cos w stylu" teraz sie oszcedzamy a za 2 dni juz nie "///czy cos podobnego..

to w sumie juz widzialem ze dzis z takim nastawieniem to my raczej przegramy ..
inne nastawienie ,inna mobilizacja bedzie na sobote i wtedy zobaczmy jak bedzie
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.01.2010 o godz. 23:31.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując