Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
stanley88
Junior Member
Od: 01.2009
Offline
#
14056
28.01.2010, 22:59
A ja mam takie pytanie: czy policja moze bez mojej zgody wziac od operatora sieci komorkowej biling moich rozmow?
stanley88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stanley88
Znajdź inne posty napisane przez stanley88