Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 28.01.2010, 22:45
jak zwykle wyszedł minimalizm Polaków, zamiast wywalić jedną z najlepszych drużyn z turnieju to grać im się nie chce... powiem tak, to nie Francja grała bardzo dobry mecz, to myśmy grali słabo po prostu
Odpowiedz cytując