Popatrzmy na to inaczej. Graliśmy katastrofalnie źle z drużyną walczącą jak lwy o wszystko, mając awans w kieszeni, a i tak potrafiliśmy dojść ich w pewnym momencie na dwa punkty, a szans było więcej. Także powstrzymajcie się z osądami do finału, w którym to odegramy się na Francuzach

W którym półfinale gramy w sobotę

Wcześniejszym czy późniejszym
