Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 28.01.2010, 22:33
Popatrzmy na to inaczej. Graliśmy katastrofalnie źle z drużyną walczącą jak lwy o wszystko, mając awans w kieszeni, a i tak potrafiliśmy dojść ich w pewnym momencie na dwa punkty, a szans było więcej. Także powstrzymajcie się z osądami do finału, w którym to odegramy się na Francuzach
W którym półfinale gramy w sobotę Wcześniejszym czy późniejszym
Ostatnio edytowane przez ciacho : 28.01.2010 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując