Temat
:
X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
245
28.01.2010, 22:17
Brakło przede wszystkim koncentracji- wiele naprawdę głupich strat, podarowanych Francuzom bramek.
Z Chorwatami będzie ciężko, ciężej niż z Islandią, niemniej wierzę, że już półfinał zagrają na 100%! Jest szansa na rewanż za półfinały MŚ!
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey