Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 28.01.2010, 22:17
Brakło przede wszystkim koncentracji- wiele naprawdę głupich strat, podarowanych Francuzom bramek.
Z Chorwatami będzie ciężko, ciężej niż z Islandią, niemniej wierzę, że już półfinał zagrają na 100%! Jest szansa na rewanż za półfinały MŚ!
Odpowiedz cytując