Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#878
Stary 28.01.2010, 22:16
Pierwszy link nie dziala.


Fakt, w operze mi nie odtwarzalo. W mozilli wszystko ok.
Powód: moj blad
Ostatnio edytowane przez zidanemarcin : 28.01.2010 o godz. 23:08.

Odpowiedz cytując