Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 28.01.2010, 22:10
Ja tam się specjalnie nie przejmuje, widać było że nasi nie grają na 100%. W dodatku jeśli mieliśmy jakiś mecz przegrać na tych mistrzostwach to dobrze że stało się to teraz.
Inna sprawa to po raz kolejny marnowania dogodnych sytuacji, kiedy była okazja zbliżyć się do rywala nasi z czystych sytuacji rzucali po bramkarzu.
Sędziowie też kilka dziwnych decyzji podjęli. O dziwo plusem tego spotkania jest to że mamy zapewniony awans na MŚ.
Odpowiedz cytując