Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19970
Stary 28.01.2010, 22:09
Valdinio1906 napisał(a):Wyświetl post
****... http://www.sport.pl/pilka/1,65050,75...eyenoordu.html oczywiście Amica jak zwykle nas wyprzedza..

To jest poprostu żałosne.. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...jblizej_wisly/
Ty jesteś żałosny. jak Lech chce to niech sobie kupuje , a skąd wiesz czy w ogóle my się Janota interesujemy , z tego co wiem to Janota nie jest w kręgu zainteresowań Wisły.
Odpowiedz cytując