Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
19970
28.01.2010, 22:09
Valdinio1906
napisał(a):
****...
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,75...eyenoordu.html
oczywiście Amica jak zwykle nas wyprzedza..
To jest poprostu żałosne..
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...jblizej_wisly/
Ty jesteś żałosny. jak Lech chce to niech sobie kupuje , a skąd wiesz czy w ogóle my się Janota interesujemy , z tego co wiem to Janota nie jest w kręgu zainteresowań Wisły.
fanfan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fanfan
Znajdź inne posty napisane przez fanfan