Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14055
Stary 28.01.2010, 22:08
Wie ktoś jak nazywa się melodia, która czasem leci po udanej akcji na ME w piłce ręcznej?
Na początku wolna później się rozkręca.
Taka latynoska jakby.
Ostatnio edytowane przez Młyniu_Miechów : 28.01.2010 o godz. 22:20.
Odpowiedz cytując