Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
Od: 07.2004
Offline
#
14055
28.01.2010, 22:08
Wie ktoś jak nazywa się melodia, która czasem leci po udanej akcji na ME w piłce ręcznej?
Na początku wolna później się rozkręca.
Taka latynoska jakby.
Ostatnio edytowane przez Młyniu_Miechów : 28.01.2010 o godz. 22:20.
Breaking Bad
Młyniu_Miechów
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Młyniu_Miechów
Odwiedź stronę domową użytkownika Młyniu_Miechów!
Znajdź inne posty napisane przez Młyniu_Miechów