|
ja patrzę na to z innej strony. Zobaczcie, jaki ta reprezentacja ma potencjał. Zagrali bardzo słabo(najsłabszy mecz na mistrzostwach) a i tak przegrali 'tylko' 5 golami z jedną z najlepszych drużyn na świecie.
Gdyby zagrali na swoim normalnym poziomie lub przytrafiłby im się wyskok ponad normę, to wynik byłby w okolicach remisu lub nawet byśmy wygrali.
Ja tam jestem z tej reprezentacji dumny, nie wstydzę się za nich ani trochę.
|