|
Mecz naprawdę dziwny - gra po obu stronach z ogromna ilością pomyłek i bez przysłowiowego "zęba", ale z rewelacyjnymi interwencjami bramkarskimi.
Dla mnie Francja nie zagrała wcale w jakiś wyjątkowy sposób. To my im podarowaliśmy to zwycięstwo, bo gdybyśmy zagrali w taki sposób, jak w pierwszych meczach grupowych, wynik z pewnością byłby inny.
Nie ma co dramatyzować - widać było, że nasi zawodnicy dziś się oszczędzali - być może nie uda się wygrać z Chorwacją, ale wierzę że fakt, iż zagramy tym razem na 100% może spowodować niespodziankę.
|