Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 28.01.2010, 21:55
po meczu już, co nie które straty bardzo bolą, ale tak to jest jeden traci drugi na tym zyskuje
ja wierze ze Polacy pokażą klasę w półfinale z Chorwatami. Stać ich na pokonanie Chorwatów.
Obrona jeszcze twardsza i skuteczność i mniej strat.

Odpowiedz cytując