Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 28.01.2010, 21:42
Niestety mecz naszym ewidentnie nie wyszedł,bo nie ma co się łudzić że z taką fatalną grą choć remis będzie.
Mówi się trudno,pełne emocje w sobotę i głowa do góry
Odpowiedz cytując