|
Rzadko to mówię ale sędziowie walą w chuja na całej linii. 2 minuty dla Lijewskiego z sufitu, nie widzą fauli Francuzów a co najmniej jedna kara za obronę na prostych rękach, zamiast wolnych gwizdaja przeciw nam karne, urojone faule......Ech:/
Ilośc prostych błędów indywidualnych poraża.
|