Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 28.01.2010, 21:22
panowie, bez czarnowidztwa w czasie meczu w którym mistrz świata , będący w doskonałej formie MUSI wygrać . Toż wiadomo, że parkiet będą gryźli bo wiedzą, że Hiszpanie nogami przebierają.

Tak naprawdę, to tylko skuteczność naszych wnerwia, bo parę rzutów musiało, no musiało wejść - a nie weszło. Inaczej by ten mecz wyglądał, ale to jeszcze nie koniec


Odpowiedz cytując