Maciuś napisał(a):

|
Przegralismy juz przed meczem. A wiece czym? Psychiką bo awans mamy juz zapewniony wiec nasze gwiazdeczki sie rozkojarzyly.
|
Waż słowa,"gwiazdeczki" to można pisać o naszych piłkarzach i to o wszystkich,Ci faceci nie zasłużyli na takie słownictwo.