Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 28.01.2010, 21:21
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Przegralismy juz przed meczem. A wiece czym? Psychiką bo awans mamy juz zapewniony wiec nasze gwiazdeczki sie rozkojarzyly.
Waż słowa,"gwiazdeczki" to można pisać o naszych piłkarzach i to o wszystkich,Ci faceci nie zasłużyli na takie słownictwo.
Odpowiedz cytując