Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 28.01.2010, 21:16
Francuzi wcale nie grają jakoś rewelacyjnie - skuteczność mają zbliżoną do nas - tylko że niestety ilość błędów i oddanych piłek za darmo powoduje, że mają więcej okazji do strzałów.

W sporcie, to jednak naprawdę dużo zależy od nastawienia i tzw. "głowy"...

No nic, zobaczymy jak będzie dalej, ale mam nadzieję, że poprawimy grę, aby nie mieć na koncie porażki z dużą różnicą bramek przed półfinałem
Odpowiedz cytując