Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 28.01.2010, 21:15
Z przebiegu 1 połowy widać, że przy tak wysokiej obronie Francuzów trzeba grać kołem. Kilka punktów zdobyliśmy już tą metodą, więc jest to jakiś pomysł.
Powód: 15-10 przegrywamy
Ostatnio edytowane przez born2b3k : 28.01.2010 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując