Temat
:
X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii
Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline
#
225
28.01.2010, 21:15
Z przebiegu 1 połowy widać, że przy tak wysokiej obronie Francuzów trzeba grać kołem. Kilka punktów zdobyliśmy już tą metodą, więc jest to jakiś pomysł.
Powód: 15-10 przegrywamy
Ostatnio edytowane przez born2b3k : 28.01.2010 o godz. 21:15.
born2b3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do born2b3k
Znajdź inne posty napisane przez born2b3k