Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 28.01.2010, 21:11
Nie jest za dobrze, troche nas żabojady na ziemie sprowadzają...Skuteczność jest dramatycznie słaba, graja jakby "na stojąco" bez pomysłu...Dobrze Wenta powiedział chłopakom że mają grac na 100% i z jajami i nie odpuuszczać dlatego bo awans już mamy!!!!Jeśli ten mecz wygramy to pokusze się o stwierdzenie że mamy Mistrzostwo Europy
Odpowiedz cytując