Nie jest za dobrze, troche nas żabojady na ziemie sprowadzają...Skuteczność jest dramatycznie słaba, graja jakby "na stojąco" bez pomysłu...Dobrze Wenta powiedział chłopakom że mają grac na 100% i z jajami i nie odpuuszczać dlatego bo awans już mamy!!!!Jeśli ten mecz wygramy to pokusze się o stwierdzenie że mamy Mistrzostwo Europy
