Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 28.01.2010, 21:08
Wyjaśnie może jakie mogą być koncepcje gry:
1) Francuzi wychodzą do nas i bronia na 9 m zatem skrzydla i kolo zabiegaja od tylu i wykrozystuja podania od rozgrywających
2) Francuzi pilnują koła i ewentualnych wbiegajacych skrzydeł zatem francuzi splaszczają obrone i nasze rozegrania walą z dystansu po gornych rejonach bramki, Bo jak widać bramkarz czuje grę na nogi i wyłapuje te piłki.
Innej opcji nie ma-piłka ręczna jest bardzo prosta grą.Aha! No i musimy trafiać sytuacje sam na sam.Inaczej to nic nie osiagniemy, Wg mnie mecz już starcony-będziemy co najwyżej gonić do końca , ale szanse niewiielki jak nie nastąpi katastrofa u Żabojadów.
Odpowiedz cytując