Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 28.01.2010, 21:03
jeszcze pare dni temu było wszystko ok, teraz już jest tak źle ;/
ehhh
no coż widać w grze naszych rozkojarzenie
ich najwazniejszym meczem bedzie półfinał
mam nadzieje ze Sławek Szmal bedzie w druzynie zawodow, gra swietnie
w półfinale pewnie z Chorwatami zagramy,
kurde skutecznosc ;/

Odpowiedz cytując