brylant17 napisał(a):

|
Czy ktoś może potwierdzić, że dani operatorzy danej sieci zdejmują simlocka za darmo?Coś mi dzisiaj kumpel gadał, że operatorzy ściągają simlocka za free,jakoś mi się w to wierzyć nie chce.
|
Era, ale tylko w aparatach kupionych po jakiejśtam dacie. Coś około roku temu.