Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14052
Stary 28.01.2010, 20:41
seba napisał(a):Wyświetl post
Mam problem z laptopem, zaraz po wlaczeniu (tzn logowania do windowsa) wszystko sie zawiesza tzn klawiatura nie reaguje, kursor myszki, po zresetowaniu dalej to samo...

jakis wirus czy co ? mial ktos moze taki problem

z gory dzieki

Wydaje mi sie , ze padl Ci system...
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując