seba napisał(a):

Mam problem z laptopem, zaraz po wlaczeniu (tzn logowania do windowsa) wszystko sie zawiesza tzn klawiatura nie reaguje, kursor myszki, po zresetowaniu dalej to samo...
jakis wirus czy co ? mial ktos moze taki problem
z gory dzieki
|
Wydaje mi sie , ze padl Ci system...